2021. Szeptember 27. 17:00  -  Wéninger Ákos   -   Fotó: molfehervarfc.hu
Sikeres hétvégén vannak túl utánpótláscsapataink

Női együttesünk balszerencsés körülmények közt vesztett pontokat idegenben, míg az U14-es leány csapatunk kétszámjegyű győzelmet ünnepelhetett.

U19 Kiemelt Csoport, 5. forduló
2021.09.25. 13:00 MOL Fehérvár FC - Nyíregyháza Spartacus FC 2-1 (1-1)

Vajda Gusztáv tanítványai a sereghajtó Nyíregyházát látták vendégül a legutóbbi hétvégén. Bozai Bence góljával mi szereztünk vezetést, a szünet előtt azonban sikerült egyenlítenie ellenfelünknek. A második játékrészben Kuczi Zsombor megszerezte a győztes gólt, 5 fordulót követően 7 ponttal a 7. helyen állunk a tabellán.

U16 Kiemelt Csoport, 5. forduló
2021.09.24. 14:00 MTK - MOL Fehérvár FC 3-3 (1-1)

U16-os együttesünk nagyon közel állt az idegenbeli sikerhez, hiszen már a 7. percben megszereztük a vezetést Cserkuti-Németh Olivér góljával, a hazaiak azonban a szünetig egyenlíteni tudtak. A második félidő elején aztán a vezetést is megszerezte a fővárosi kék-fehér együttes, de szűk 20 perc alatt Végh Károly és Ambach Arnold góljaival fordítani tudtunk. A 88. percben emberelőnybe kerültünk, ám a 92. minutumban az MTK egyenlíteni tudott. U16-os csapatunk a tabella 4. helyén áll.

U15 Kiemelt Csoport, 5. forduló
2021.09.25. 10:00 MOL Fehérvár FC - Vasas Kubala Akadémia 1-1 (0-1)

U15-ös csapatunk a szünetben 1-0-ás hátrányban volt a Vasassal szemben, a második félidőben aztán Borsi Péter góljával sikerült egyenlíteni. A döntetlennek köszönhetően megszereztük első pontunkat a szezonban, ám a tabellán továbbra is az utolsó helyen állunk a két pontos Vasas mögött.

U14 Alap Csoport Nyugat, 5. forduló
2021.09.24. 13:00 MOL Fehérvár FC - Budaörs 2-0 (0-0)

U14-es csapatunk továbbra is jól szerepel a bajnokságban, ezúttal a Budaörs csapatát győztük le hazai pályán két góllal. Szünetben még 0-0 volt az állás, a második játékrészben aztán a csereként pályára lépő Bordács Zoltán szerzett vezetést alig egy perccel a pályára lépését követően. A 75. minutumban pedig a Vidi TOP TALENT programjában résztvevő Badics Gellért állította be a 2-0-ás végeredményt. Ez volt Badics 8. gólja, amivel a házi góllövő listát vezeti, a bajnokság góllövő listáján pedig jelenleg a 2. helyen áll.

U13 Észak-Nyugat, 4. forduló
2021.09.26. 13:00 MOL Fehérvár FC - ETO FC Győr 0-2 (0-0)

U13-as csapatunk kétgólos vereséget szenvedett hazai pályán a listavezető ETO-tól. A mieinknek ez volt a második bajnokija a szezonban, az elsőt 5-0-ra megnyertük még szeptember elején a Király SE ellen.

U17-es és U12-es csapataink nem léptek pályára a legutóbbi hétvégén.

Női labdarúgás

NB II Nyugati Csoport, 5. forduló
2021.09.25. 16:00 Budaörs - MOL Fehérvár FC 2-2 (1-1)

A legutóbbi döntetlent követően ismét pontokat veszített női csapatunk, ráadásul rendkívül peches körülmények között. Szabó Bernadett öngóljával ugyanis a hazai csapat szerzett vezetést a 3. percben. A szünetig Rajzinger Dóra egyenlített, a második félidőben pedig Szehofner Vivien góljával már mi vezettünk, ám a 92. percben büntetőből egyenlíteni tudott a Budaörs. Öt forduló után a 2. helyen áll női csapatunk a bajnokságban - az idei szezonban egyébként az első két helyezett automatikus feljut az élvonalba.

Leány Regionális U16 NP Észak-Nyugati Csoport, 3. forduló
2021.09.25. 10:00 Pápai ELC - MOL Fehérvár FC 2-4 (2-1)

U-16-os leány csapatunk 2-1-es félidei hátrányból tudott 4-2-re nyerni a Pápa otthonában úgy, hogy a 6. percben még a hazai együttes vezetett 2-0-ra. Izinger Kinga mesterhármast szerzett, rajta kívül Bognár Petra volt eredményes.

Leány Regionális U14 HNP Észak-Nyugati Csoport, 2. forduló
2021.09.26. 16:00 MOL Fehérvár FC - Viktória FC 14-0 (6-0)

U14-es fiatal hölgyeink gólfesztivált rendeztek a Viktória FC ellen, amelyet 14-0-ra sikerült legyőzni. Góljaink több mint felét - összesen nyolcat - Csanádi Kata Róza szerezte, rajta kívül Hajdu Petra, Sárosdi Patrícia, Kiss Kata, Kirsch Emma, Zámbó Noémi és Kálmán Flóra is gólt lőtt. Csapatunk 3 forduló után 9 ponttal és 37-1-es gólkülönbséggel vezeti a bajnokságot, Csanádi Kata Róza pedig már 18 gólnál jár a bajnokságban, amivel toronymagasan vezeti a góllövő listát.

U19-es leány csapatunk nem lépett pályára a hétvégén.