2022. Szeptember 27. 09:15  -  Wéninger Ákos   -   Fotó: molfehervarfc.hu
UTÁNPÓTLÁS
UP: U16-os csapatunk a 90. percben szerzett góllal nyerte meg a hétvégi bajnokiját

Az U16-os, U14-es és U13-as fiú-csapataink is nyertek a legutóbbi fordulóban, és valamennyi leány-csapatunk is bezsebelte a 3 pontot.

U17 Kiemelt csoport, 4. forduló (2022.09.24. 10:00)
MOL Fehérvár FC - Vasas Kubala Akadémia 2-3 (0-1)

Az első játékrészben a vendégek szerezték meg a vezetést, azonban a második félidőben tíz perc alatt sikerült fordítanunk Mohai Bálint és Cserkuti-Németh Olivér góljaival. A találkozót végül a fővárosi együttes nyerte meg, miután a 60. és a 63. percben is bevették a kapunkat.

U16 Alap csoport, 4. forduló (2022.09.24. 13:00)
MOL Fehérvár FC - Kecskeméti TE LA 3-2 (2-0)

A Nagy Lajos - Zimmermann Tamás páros által irányított U16-os együttesünk az utolsó percben szerzett góllal tartotta itthon a 3 pontot és továbbra is száz százalékos teljesítménnyel áll mindössze rosszabb gólkülönbség miatt a tabella második helyén. Az első játékrészben Regenyei Gergő és Borsi Péter góljaival 2-0-ás előnyre tettünk szert, a vendégek azonban a meccs hajrájában kilenc perc alatt kiegyenlítettek. A találkozó 90. percében Horváth Tamás szerezte meg csapatunk győztes találatát.

U16 Alap csoport, 2. forduló (2022.09.24. 10:00)
MOL Fehérvár FC - Paksi FC 2-0 (1-0)

A Palkovics István - Andorka Péter edzőpáros által irányított U15-ös csapatunk Bordács Zoltán és Andók Bertold góljaival tartotta itthon a 3 pontot. Két forduló után száz százalékos teljesítménnyel, kapott gól nélkül állunk a tabella második helyén.

U14 Alap csoport Nyugat, 4. forduló (2022.09.24. 13:00)
MOL Fehérvár FC - Király SE 6-1 (2-0)

A Tiber Krisztián - Gál Péter duó által irányított U14-es együttesünk nagyon magabiztosan, 6-1-re győzte le a szombathelyi Király SE együttesét. Találatainkat Pirgi Roland (2), Balaskó Milán, Géringer Barnabás, Németh Krisztián Brendon és Nagy Zsigmond szerzeték. Érdekesség, hogy a Vidi egykori kiváló gólvágójának, Sitku Illésnek a 11 esztendős fia, Sitku Zoárd Illés ezen a találkozón debütált az U14-es csapatunkban, ebben a szezonban eddig az U13-ban szerepelt, ahol négy meccsen négy gólt szerzett.

U13 Észak-Nyugat csoport, 4. forduló (2022.09.20. 11:00)
Gyirmót SE Győr - MOL Fehérvár FC 3-7

A Horváth Zoltán - Tóth József edzőpáros fiatal csapata 7-3-ra nyert a Gyirmót otthonában. Góljainkat Gulyás Hunor (3), Sitku Illés Zoárd (2), Farkas Milán és Pákozdi Benedek szerezték.

U12 Észak-Nyugat csoport, 4. forduló (2022.09.20. 11:00)
Gyirmót SE Győr - MOL Fehérvár FC 3-2

A Rehák Viktor - Csrepka Tamás páros által irányított legfiatalabb versenyző korosztályunk 3-2-es vereséget szenvedett Gyirmóton. A fehérvári találatokat Kővári Tamás és Fodor Bence szerezték.

U19-es csapatunk nem lépett pályára a legutóbbi hétvégén.

U19 Leány regionális Dél-Nyugati csoport, 5. forduló (2022.09.25. 17:00)
MOL Fehérvár FC - Kelen SC 2-1 (0-0)

U19-es leány-csapatunk Bors Tímea duplájával 2-1-re legyőzte hazai pályán a Kelen SC-t.

U16 Leány regionális NP Nyugati csoport, 3. forduló (2022.09.24. 12:00)
Kelen SC - MOL Fehérvár FC 0-6 (0-3)

U16-os leány-csapatunk nagyon magabiztos idegenbeli győzelemmel folytatta a bajnokságot. Külön érdekesség, hogy harmadik találatunkat kapusunk, Kovács Borbála szerezte. Rajta kívül Csanádi Kata Róza, Zuggó Boglárka, Hegyi Luca, Zámbó Noémi és Bedő Szabina is bevette a Kelen SC kapuját.

U14 Leány regionális HNP Észak-Nyugati csoport, 5. forduló (2022.09.25. 15:00)
ZTE FC - MOL Fehérvár FC 0-3 (0-1, 0-2, 0-3)

(Az U14-es leány bajnokságban ettől a szezontól kezdve nem 2x35 percet játszanak a csapatok, mint a korábbi években, hanem 3x25 percet.)

Az ötödik fordulóban az U14-es leány-csapatunk Zalaegerszegre látogatott és Sárosdi Patrícia duplájával, illetve Csanádi Kata Róza góljával 3-0-ra nyert és öt forduló után, száz százalékos teljesítménnyel vezeti a bajnokságot.