Asszisztensek:
Paweł Sokolnicki, Tomasz Listkiewicz
Tartalék játékvezető:
Hubert Siejewicz
90.VÉGE! Csapatunk szenzációs teljesítményt nyújtva 3-0-ra nyert a KAA Gent otthonában. A hazai szurkolók felállva tapsolják csapatunkat, de természetesen a legnagyobb öröm a vendégszektorban van! SZÉP VOLT FIÚK!
88.A mérkőzés elején álmodni sem mertünk arról, hogy két perccel a vége előtt labdázgatni fogunk a teljesen szétzilált Genttel hazai pályájukon.
85.Piros lap! Kilenc emberrel fejezik be a meccset a hazaiak, miután a csereként pályára lépő Messoudi begyűjtötte második sárgáját is.
82.Csapatunk nagyon magabiztosan őrzi előnyét, a belga labdarúgókon az látszik, hogy bárcsak lefújná már a meccset a spori!
77.A mérkőzés hőse, a két gólt szerző Nikolics jön le, helyére Torghelle állt be. Azt hiszem Nikolics teljesítményéről mindent elárul az a tény, hogy a hazai publikum felállva tapsolta meg csatárunkat.
75.Messoudi kapott sárga lapot.
74.Első gólunk szerzője, Oliveira helyére Renato Neto állt be.
73.Az RBD Paulo Sousat élteti ezekben a percekben!
72.
 NIKO NIKO NIKO
71.GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!
Hihetetlen!!!! Az imént pályára lépő Kovács harcosságának köszönhetően került gólhelyzetbe Nikolics, aki ezúttal sem hibázott. Ez most már meglesz, gyerünk Vidi!

68.Csere mindkét oldalon. Tóth helyére Kovács állt be Maréval helyére pedig Wallace.
67.GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!
Nikolics vágtázott a félpályától - miután Bozsovics (!) játékba hozta -, nyakán egy belga védővel, csatárunk megnyerte a párharcot, és Oliveirahoz hasonlóan nagyon magabiztosan lőtte be a helyzetet! Természetesen jár a gratuláció a gólpasszt adó kapusunknak is! Most már 4 gólt kéne kapnunk az emberhátrányba játszó belgáktól 20 perc alatt....meg kell hogy legyen a továbbjutás!
64.Piros lap! Megfogyatkoztak a hazaiak, miután Brüls elveszítette a fejét és megrúgta a bedobáshoz készülődő Tóth Balázst.
62.A hazaiak csapatkapitánya 25 méterről lőtt kapura - a labda az RBD-ben landolt, a fehérvári drukkerek legnagyobb örömére.
60.Kettőt cserélt a hazaiak mestere, gondolom kitalálják, a támadó szekciót erősítette meg Trond Sollied. Gecov helyére Messoudi állt be, míg Baric helyett Kola a pályán.
57.Nagy  belga helyzet maradt ki! Caneira önfeláldozó becsúszásának köszönhetően a közeli, erős lövés nem talált kaput. A szöglet után az egyik belga játékos az ötösről fejelhetett kapura, a középre tartó labdát azonban Bozsovics biztosan fogta meg.
54.Oliveira esett el a hazai 16-oson belül, a játékvezető úgy látta, hogy játékosunk színészkedett, ezért felmutatta gólszerzőnknek a sárga lapot.
50.Az első 5 perc eltelt igazán nagy helyzet nélkül.
47.Ismét Conte lehetőséggel kezdődött ez a játékrész is, a belgák játékosa éles szögből és viszonylag távolról lőtt kapura, Bozsovics magabiztosan védett.
46.Folytatódik a meccs.
45.Vége az első félidőnek. Hiába dolgozott ki sokkal több helyzetet a hazai csapat, mi az egyetlen kapura lövésünket gólra tudtuk váltani, így összesítésben már 2-0-ra vezetünk. Már csak 45 perc választ el minket az EL play-offtól. HAJRÁ VIDI!
44.Három perc lesz a hosszabbítás az első félidőben.
41.Nagyon éretten, taktikusan játszunk, persze el kell ismerni, hogy eddig a szerencsével sem állunk hadilábon a mai mérkőzésen. De szerencséje is csak annak lehet, aki tesz érte.
38.Gyurcsó is besárgult, mert nem onnan akarta elvégezni a szabadrúgást, ahonnan a játékvezető mutatta... Amennyiben továbbjutunk, a play-off első meccsét ki kell hagynia Ádámnak, ez volt ugyanis a sorozatban a harmadik sárgája.
37.N'Diaye - ki más - hagyta ki az újabb nagy hazai lehetőséget. A belgák támadója ezúttal mintegy 15 méterről fejelt alig kapu fölé.
35.Tóth Balázst percekig kellett az oldalvonal mellett ápolni, amikor visszatért hatalmas füttyszóval fogadták a hazaiak.
33.Sándor és Melli szólalkoztak össze az eset után, ők is sárgát kaptak.
32.A hazaiak csapatkapitánya, Arzo ütötte le Tóth Balázst a 16-osunkon belül, teljesen jogos a sárga lap.
30.Eltelt a visszavágó első félórája, és az eredményjelzőre pillantva azt látjuk, amit legmerészebb álmainkban mertünk csak gondolni: KAA Gent - Vidi 0-1.
29....Gyurcsó kis szöglete után nem alakult ki komoly veszély a hazai kapu előtt.
28.Az első fehérvári szöglet következik...
26.
Nincs kétség, ők a legboldogabbak most egész Gentben, de talán egész Belgiumban, sőt talán egész Európában is...vagy talán az egész világon!
25.Ezt most megúsztuk! Conte beadását N'Diaye a kapufára fejelte.
24.Egy szélről elvégzett szabadrúgásra mozdult ki ismét nagyszerű ütemben Bozsovics.
23.Hatalmas szívvel küzdenek a fehérvári játékosok, most például Stopira egy önfeláldozó fejessel tisztázott a kapunk elől.
22.A lengyel játékvezető ezúttal Brachit figyelmeztette, hogy a következő szabálytalanságért sárgát fog neki adni.
21.....Bozsovics remekül jött ki a kapujából, övé lett a szöglet után a labda.
20.A második hazai szöglet következik...
17.A bekapott gól szemmel láthatóan megfogta a hazaiakat, azóta nem tudtak a kapunk közelébe jutni.
14.Oliveira gólja azt jelenti, hogy a hazaiaknak 3 gólt kell ahhoz szerezniük, hogy továbbjussanak! A gól elnémította az addig lelkesen szurkoló hazaiakat, és most a fehérvári szurkolóktól hangos a genti stadion. FANTASZTIKUS!!!!
13.ÓRIÁSI!!!!!!!!!! Gyakorlatilag az első támadásunkból gólt szereztünk. Egy hosszú és nagyon pontos Mitrovics-indítást követően Oliveira lőtt szép gólt 15 méterről!
11.Hihetetlen! N'Diaye ezúttal még az előbbinél is nagyobb helyzetben hibázott. Továbbra is nagyon nyomnak a hazaiak.
10.Hatalmas hazai helyzet maradt ki, szerencsére!
Jobb szélről érkező beadást lőtt nagyon közelről kapu mellé N'Diaye, pont amikor már úgy tűnt, hogy sikerült kicsit kijjebb jönnünk a belgák szorításából.

7.Stopira ívelt kapu elé, Nikolics elől azonban kifejelték a hazai védők a labdát.
6.Lélegzetvételnyi időhöz jutottunk, miután Mitrovicsot rúgták fel nagyon csúnyán a félpályánál.
4.Ahogy az várható volt, egyből nekünk estek a belgák, óriási nyomást gyakorolnak ránk. Nagyon nehéz lesz az első 15-20 perc ezt tudtuk, de ki kell húznunk kapott gól nélkül!
3.Távoli belga kísérlet egy védőnkről szögletre pattant.
2.Nagy belga helyzettel kezdődött a meccs. Bal szélről érkező beadást Bozsovics csak röviden tudta kitenyerelni, érkezett Conte a labdára, kapusunk azonban másodszorra megkaparintotta a játékszert. Életveszélyes támadás volt!
1.A hazaiak kezdték a meccset!
-3.Érkeznek a csapatok, a mieink tiszta piros felszerelésben, a hazaiak fehér-kék-fehér színösszeállításban lépnek pályára.
-5.
...a hazai "B" középben is akadnak még üres helyek
-10.
Egyelőre a "szemközti" nagy lelátó fele telt csak meg, a sajtópáholy alatti tribünön is körülbelül ugyanennyien lehetnek...
-20.Kevesebb mint 20 perc múlva kezdődik az idei év egyik legfontosabb Vidi-meccse! Egyelőre körülbelül 2000 néző lehet a stadionban, de folyamatosan érkeznek a drukkerek. A vendégszektorban jelenleg mintegy 50 fehérvári lehet, de még oda is jönnek a szurkolók.
-30.
Játékosaink elkezdték a bemelegítést. Ahogy az a képen is látszik, nyoma sincs ma a tegnapi borús, esős időnek. Ragyogó napsütés, és kellemes 22-23 C-fok hőmérséklet van most jelenleg Gentben.
-40.
Íme a mai kezdőcsapatunk:
-50.
A legelső Vidi-szurkolók már megérkeztek a KAA Gent stadionjába.
-60.Így szurkoltak a vidisek Gent belvárosában.
-90.

A nap folyamán több, kisebb-nagyobb vidis szurkolói csoporttal is találkoztunk Gent belvárosában. Szurkolóink jókedvűen énekelgettek, és izgatottan várják már a mérkőzés kezdetét. Vannak akik csak 1 napra érkeztek, de olyanokkal is találkoztunk, akik vasárnapig Belgiumban maradnak.
-100.
A mai belga sajtótermékek kiemelten foglalkoztak az esti mérkőzéssel. Az egyik genti napilap sportrovatában egy rövid interjút lehetett olvasni az Újpest belga trénerével, Jos Daerdennel, aki Nikolicsot és Gyurcsót is kiemelte csapatunkból, valamint Torghelle harcosságát is megemlítette.
-110.Üdvözöljük kedves szurkolóinkat! 19:30-kor nagyon fontos nemzetközi kupamérkőzést játszik csapatunk a KAA Gent otthonában.  Ezekben a percekben indul csapatunk a belvárosi szállodából a stadionhoz, ahova a tervek szerint 18:10-kor érkezik meg a csapatot szállító autóbusz.