90 +4.Vége a mérkőzésnek, az utolsó percekben sikerült fordítanunk.
90 +2.GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!
Nikolics nagyon magabiztosan értékesítette a büntetőt!

90 +1.Büntető, Netoval szabálytalankodtak a 16-oson belül!
90.Három perc a ráadás.
88.Ott volt a meccslabda! Ismét Walter Lee adott be remekül a bal szélről, a labdáról azonban centikkel ugyan, de lemaradt a becsúszó Torghelle.
87.GÓÓÓÓÓL!
A csereként pályára lépő Torghelle, a szintén csereként pályára lépő Walter Lee szenzációs beadását fejelte közelről az egri kapuba!

85.Gyurcsó! Fiatal középpályásunk szépen lőtt ballal kapura 23 méterről, Sztankó bravúrral védett.
84.Vészesen fogy az idő, nagyon nehéz átjutni a 10 fős egri védelmen, így viszont nehéz lesz gólt illetve gólokat szereznünk a hátralévő percekben.
81.Preklet is besárgult.
80.Neto mintegy 30 méterről lőtt kapura, a nem túl erős, középre tartó lövést biztosan védte Sztankó.
78.Nikolics fejesét védte látványos mozdulattal Sztankó.
77.Utolsó csere a mérkőzésen: Pavicevic helyére Albert állt be.
75.A 10. szögletünk után egyből következett a 11. is, azonban ezt Walter Lee az alapvonalon kívülre tekerte.
72.Kovács távoli lövése jelentett némi veszélyt az egri kapura, a labda azonban végül az oldalhálót érintette csak.
69.Egri csere: Sasa Dobric helyére Stanislaw állt be.
66.Koós, az egriek gólszerzője szabálytalankodott, sárga lap!
63.Oliveira helyére Walter Lee állt be, ez volt az utolsó cserénk. Walter Lee egyébként a héten ünnepelte 23. születésnapját.
61.

60.Az egri szöglet nagyon veszélyes volt, Preklet az ötös sarkáról fejelt kapura, a labda a felső lécen csattant.
59.Preklet adott fantasztikus labdát Koósnak, az egriek gólszerzője hatalmas helyzetbe került, 13 méterről lőhetett kapura, Bozsovics fantasztikus bravúrral védett, szöglettel jöhetnek a vendégek.
58.Torghelle azonnal helyzetbe került, éles szögből leadott lövése talán a kapufát is súrolva hagyta el a játékteret.
57.Stopira helyére Torghelle állt be.
56.GÓL!
Az első egri kapura lövésből gól született. Az imént pályára lépő Németh adott remek labdát Koósnak, aki 15 méterről higgadtan lőtte ki a bal alsó sarkot.
54.Cserélnek a vendégek, Pisanjuk helyére Németh Norbert állt be.
49.

46.Egyet cseréltünk a szünetben: Tóth helyére Kovács állt be.
45.Vége az első félidőnek, nem láthattunk tehát gólt az első 45 percben.
44.Renato Neto elé került a labda, aki 18 méterről azonnal kapura is lőtt, a vendégek játékosa, Kovács azonban önfeláldozóan a labda útjába vetődött, így nem jutott el a játékszer az egri kapuig.
42.

39.Tóth Balázs szabálytalankodott a félpályánál, sárga lap!
36.Brachi lőtt a 16-os sarkáról laposan kapura, a vendégek hálóőre magabiztosan védett.
33.Továbbra is mezőnyjátékot láthatunk a pályán, egyik kapu sem forog veszélyben.
31.

30.Az első félóra elteltével egyértelműen kijelenthetjük, hogy csapatunk hatalmas mezőnyfölényben futballozik, ráadásul a játékvezető egy jogos büntetőtől is megfosztotta csapatunkat. A jól záró egri védelem mellett azonban nem sikerült igazán veszélyes gólhelyzeteket kialakítanunk.
26.Pisanjuk rántotta le Tóth Balázst, ez is sárga!
23.Oliveira kapta a mérkőzés második sárgáját! Középpályásunk ismét szép cselekkel iramodott meg, a 16-oson belül lerántották, a játékvezető azonban úgy ítélte meg, hogy Oliveira színészkedett. Érdekes ítéletet hozott ezúttal is Veizer sporttárs.
21.

20.A vendég szurkolók - lehetnek vagy egy tucatnyian - lelkesen biztatják csapatukat, és ami meglepő, hogy nem a vendégszektorban, hanem a fedett lelátón foglalnak helyet.
18.A vendégek továbbra sem erőltetik a támadásokat, minden erejükkel védekeznek, és egyelőre jól is zár az egri védelem.
14.Oliveira gyönyörű cselekkel tört be az egri 16-oson belülre, ahol Knakal egy "bodicsekkel" állította meg játékosunkat. A teljesen jogos büntetőt azonban nem fújta be Veizer sporttárs. Ez bizony hiba volt a játékvezető részéről!
11.A második szögletünket is Gyurcs ívelte középre, a védők röviden tudtak felszabadítani, a labda Tóth Balázs elé került, aki 18 méterről kapásból kapura küldte azt, azonban nem talált kaput a lövés.
10.

8.Mi irányítjuk a meccset, gyakorlatilag az egriek még a saját térfelükről is alig tudnak átjönni, igazán nagy gólhelyzetet azonban még nem láthattunk.
5.A mérkőzés első sárgáját a vendégek játékosa, Hamouz kapta miután felrúgta Gyurcsót.
4.Brachi a jobb szélről adott középre, Nikolics csupán centikkel maradt le a labdáról.
3.Zöld-foki-szigeteki védőnk, Stopira ezen a mérkőzésen mutatkozik be az NB I-ben.
2.Gyurcsó végezhette el a mérkőzés első szögletét, mely nem okozott komolyabb veszélyt az egri kapu előtt.
1.A vendégek indították útjára a labdát.
0.

-1.Érkeznek a csapatok, a mieink a szokásos piros-kék mezben, a vendégek tiszta fehérben lépnek pályára.
-4.Véget ért az Újpest - FTC bajnoki is, a 90. percben egyenlítettek a vendégek, a 94. percben azonban az Újpest megszerezte a győztest gólt, ezzel az első győzelmét is az idei szezonban. Végeredmény: Újpest - FTC 2-1
-7.Nincs már 100%-os csapat az NB I-ben! Az imént ért véget a Bp.Honvéd - Paks bajnoki, melyen a vendégek már 3-1-re is vezettek, végül 3-3 lett a végeredmény.
-10.Egyelőre nagyon családias a hangulat a Sóstói Stadionban, körülbelül 1000-en lehetnek 10 perccel kezdés előtt a lelátókon. Valószínűleg a jó időnek, a hosszú hétvégének és a városban lévő ünnepi eseményeknek is köszönhető, a megszokottnál alacsonyabb nézőszám.
-20.Mindkét csapat játékosai már javában végzik a bemelegítést. A mieink kifejezetten lendületes "cicázással" melegítenek ezekben a percekben.
-25.Szolnoki Roland a hétközi U21-es válogatott mérkőzésen szenvedett kisebb sérülést, ő emiatt maradt ki a mai keretből, míg Paulo Sousa vezetőedzőt az MLSZ tiltotta el egy mérkőzésre.
-30.Székesfehérváron ragyogó napsütés, remek időjárás van, igazi nyári időben kezdődhet tehát az Egri FC elleni bajnoki 30 perc múlva.
-45.
Íme a mai kezdőcsapatunk!
-60.Üdvözöljük kedves szurkolóinkat! 18:30-kor az újonc Egri FC vendégszerepel a Sóstói Stadionban.