Operátor:
Németh Ádám
90 +5.Vége a meccsnek, nem sikerült pontot szereznünk a Paksi FC otthonában.
90 +4.GÓL!

Az utolsó másodpercben Lenzsér szerzett gólt közelről, ezzel 3-2-re nyert a Paks.
90 +2.Kinyik sárgát kapott, Nego pedig a meccslabdát hagyta ki 5 méterről.
90.4 perc a ráadás.
89.Szendrei is besárgult.
87.Rus is besárgult.
85.GÓL!

Ádám Martin
fejelt védhetetlenül a kapunkba egy szélről érkező beadást 7 méterről.
84.Dárdai helyére Kovács állt be.
83.NIkoooooo, kapufa!

Csatárunk egy szélről érkező beadást lőtt szép mozdulattal kapura 7 méterről, de a felső lécen csattant a labda, továbbra is várni kell a 112. gólra.
82.

78.Haraszti helyére Nagy állt be.
77.Lüftner helyére Szendrei állt be.
76.Kovácsot figyelmeztette sárgával Bogár sporttárs időhúzás vétsége miatt.
75.Niko tekert éles szögből kapu fölé, nem sok hiányzott a történelmi gólhoz!
72.Dárdai is besárgult.
70.Evandro került rögtön helyzetbe, azonban 12 méterről kapu mellé lőtt.
69.Kodro és Pinto helyére Nikolics és Evandro érkezett.
68.Kodro kapott sárgát.
64.Haraszti közeli lövését Kovács védte bravúrral, a kipattanót Ádám közelről a fekvő kapusunkba lőtte az ismétlést pedig a jobb kapufára.
62.Tamás helyére Sajbán, Balogh helyére Windecker állt be.
60.Alef kapott sárgát.
59.Balogh beadását követően Papp fejelt 5 méterről a felső lécre - ezt most megúsztuk.
58.

56.Szabó J. kapott sárgát.
54.Ádám fejelt 7 méterről a kapunkba, de közben két kézzel lökte védőnket, ezt pedig Bogár sporttárs kiszúrta, úgyhogy gól nincs, szabadrúgás kifele viszont van.
52.Azonnal gólhelyzetbe is került Kodro, de 12 méterről körülbelül 3 centiméterrel kapu mellé lőtt. Nagyon nagy helyzet volt!
50.Kodrot kellett rövid ideig ápolni, de már jól van támadónk.
46.Folytatódik a meccs, szünetben a hazaiak kettőt cseréltek: Medgyes és Szabó B. helyére Szabó J. és Böde álltak be.
45.Vége az első félidőnek.
44.Medgyes lőtt 21 méterről kapásból kapura, Kovács magabiztosan védett.
41.A hazaiak kapusa kivetődve Zulj elől tisztázott lábbal, a labda Dárdai elé került, aki 20 méterről laposan célba vette a kaput, azonban egy védőben elakadt a labda.
37.

34.Pinto kapott sárgát.
32.Nagy erőket mozgósít a Paks az egyenlítés érdekében.
29.A Vidi-nevelésű - ma már paksi színekben futballozó - Szabó Bálint kapott remek kiugratást, 7 méterről csupán centikkel lőtt kapu mellé.
28.Pörgős, jó iramú a meccs, helyzetek mindkét oldalon, 20 perc alatt három gól - ennél jobb péntek esti focit nem is kívánhat az ember.
24.KOVÁCS DANI!

Szélről érkező beadást Kinyik fejelte 8 méterről a léc alá, kapusunk hatalmas bravúrral piszkálta ki onnan a játékszert.
23.Időközben megjavult a lestechnológia.
20.GÓÓÓÓÓÓL!

Potyognak a gólok Pakson. Korábbi játékosunk, Haraszti Zsolt egy csel után lőtt órási gólt 17 méterről, Kovácsnak esélye nem volt a védésre.
17.

15.A helyi műsorközlő arról adott tájékoztatást, hogy a VAR-szobában a lestechnológia nem működik.
13.GÓÓÓÓÓL!

A második sarokrúgásunk után - kis szerencsével - Dárdai elé pattant a labda, aki 15 méterről gondolkodás nélkül lőtte ki a jobb alsót.
12.Fehérvári szögletet követően Fiola elé került a labda, aki szép mozdulattal, sarokkal tette kapura 7 méterről, a labda azonban kapu fölé szállt.
10.Ádám Martin fordult le a védőjéről, majd 16 méterről alig lőtt a bal felső mellé.
5.Sokan kísérték el a Vidit Székesfehérvárról, mintegy 100 lelkes szurkoló foglal helyet a vendégszektorban.
4.

3.GÓÓÓÓÓÓL!

Alef adott remek labdát Zuljnak, aki teljesen üresen átvette azt, majd 13 méterről a bal alsóba vágta a játékszert!
1.A Paks kezdte a meccset!
-3.Érkeznek a csapatok, a hazaiak tiszta zöldben, mi pedig tiszta fehérben lépünk pályára ma este.
-20.
-30.

-35.A két csapat játékosai elkezdték a bemelegítést.
-40.A mai napon 64 éves korában elhunyt Olajos Sándor, aki az 1976/1977-es szezontól 1979-ig volt a Vidi futballistája. Néhány nappal ezelőtt, február 18-án ünnepelte 64. születésnapját korábbi labdarúgónk. Nyugodjon békében!
-48.

-50.Íme a mai kezdőcsapatunk: Kovács - Nego, Fiola, Lüftner, Rus, Hangya - Alef - Pinto, Zulj - Dárdai - Kodro
-60.Üdvözlünk benneteket Paksról, ahol 20 órakor lépünk pályára a 22. forduló nyitómeccsén.

Michael Boris:

“Egy 3-2-es vereség után nehéz értékelni, pláne így, hogy az utolsó percben vesztettük el a meccset. Jól kezdtünk, támadtunk, a védelem mögé kerültünk, és ahogy korábban is említettem, a Paks ellen ilyen játékra van szükség. Az első góljukat a 16-os sarkáról lőtték, ahol lehettünk volna agresszívak és blokkolhattunk volna, ahogy a második gólt is kivédekezhettük volna. A 2-0 után a döntetlen is csalódás lett volna, az utolsó perces paksi győzelem pedig csak fokozza ezt a csalódottságot. Most azon kell dolgoznunk, hogy kikeveredjünk ebből a vereségszériából, ehhez a játék már megvan, még az eredmény hiányzik. 2-1-nél Kodronak és Nikonak is volt nagy helyzete, majd 2-2-nél is eldönthettük volna a mérkőzést, ezeket a helyzeteket kell értékesítenünk a jövőben. A Vidinél mindig az a cél, hogy trófeákat nyerjünk, ebben a szezonban erre már csak a kupában van lehetőségünk, így nagyon fontos, hogy csütörtökön sikerrel vegyük a Győr elleni meccset.”

Bognár György:

“Az elmúlt héthez hasonlóan nagyon rosszul kezdtünk, a második bekapott gól után viszont elkezdtünk játszani, nyomást gyakoroltunk az ellenfélre. Az első félidő utolsó 15-20 percében nagyon tetszett a játékunk, ekkor meg is voltak a lehetőségeink és mezőnyjátékban is aktívak voltunk. A második félidőben leegyszerűsítettük a játékot azzal, hogy Böde Dani bejött Ádám Martin mellé, próbáltuk az ellenfél tizenhatosa környékén letámadni az ellenfelet, nyomást gyakorolni rájuk, ami a második játékrészben végig érezhető volt.  Sok kavarodás volt a kapuk előtt, kapufák voltak, egy méterről nem tudtuk bekotorni, de úgy érzem, ennek a nyomásnak köszönhetően tudtuk megnyerni a mérkőzést.”