1000 néző
28 fok, napsütés
Bódi Attila
Ifj. Varga Gábor, Szarvas László
91.Itt a vége, hét a vége, csapatunk magabiztosan jutott tovább a végig lelkesen játszó Testvériség SE ellen a Magyar Kupa első fordulójában.
90.Kovács lábában volt a nyolcadik gólunk, de Nagy lábbal óriásit védett.
87.Nagy az elmúlt egy percben három óriási bravúrt is bemutatott. A Vidi II mindkét játékosa, Vallejos és Paudits is gólt szerezhetett volna, de a hazaiak kapusa nagyszerűen védett mindkét alkalommal.
85.GÓÓÓL!
Ott a második Feczesin-gól is, szép összjáték végén 11 méterről lőtt gólt támadónk.

81.GÓÓÓL!
Feczesin
megszerezte első vidis gólját, Kovács szögletét követően fejelt a hazai kapuba!
79.Álvarez helyére állt be Paudits.
77.Hamarosan a Vidi II másik fiatal játékosa, Paudits Patrik is pályára fog lépni.
75.

72.GÓÓÓL!
Parádés támadás végén nagyon szép gólt szerzett a Vidi II fiatal játékosa, Dominique Vallejos!

70.

66.Feczesin egy perc alatt kétszer tornáztatta meg Nagyot, előbb közeli fejesét védte, majd távoli lövését hárította a hazaiak kapusa.
65.Cserélnek a hazaiak, Bóni helyére Árpád állt be.
64.Szöglet után Chakla elé került a labda, aki 14-ről egyből kapura lőtt, Nagy bravúrral védett.
59.GÓÓÓL!
Caneira
fejelt 12 méterről a hazai kapuba, ezzel már 4-0 nekünk.

57.Álvarez ívelt egy szabadrúgást a hazai kapu elé, a labda mindenki feje fölött átszállt, így viszont veszélyes volt a kapura, a hazai hálóőrnek nagyot kellett nyújtózkodnia.
55.A játékvezető megállította a meccset, mert egy petárdát dobtak a hazai szurkolók a partjelző mögé. Most egy biztonsági ember sétál a hazai tábor elé, a meccs pedig folytatódhat.
51.Lőrincz mutatott be két szép cselt, majd kapura lőtt, a labda Fejesről szögletre pattant.
46.A szünetben kettőt cserélt Joan Carrillo. Haraszti helyére Kovács, Oliveira helyére pedig Vallejos állt be.
45 +1.Félidő!
45.GÓÓÓL!
A szöglet után a hosszún érkező Chakla lőtt közelről a kapuba.

44.Ismét egy bravúr a hazaiak kapusától, ezúttal Haraszti lövését tornázta ki a léc alól.
43.Álvarez került helyzetbe, közeli lövését nagy bravúrral védte a hazaiak kapusa.
39.Az első hazai kapura lövés. Bóni Béla 18-ról szúrta rá, Horváth magabiztosan védett.
37.Az elmúlt percekben egyik kapu előtt sem alakult ki gólszerzési lehetőség.
31.Nagy Zsolt ugratta ki Fejest, aki tolt egyet a labdán, majd 14 méterről kapu fölé bombázott.
27.Feczesin 20 méterről lőtt kapura, a labda alig ment mellé.
25.GÓÓÓL!
Álvarez
ugrott ki a labdával, kicselezte a kapust is, majd közelről a kapuba lőtt.

23.

21.GÓÓÓÓL!
Oliveira
kényszerítőzött Feczesinnel, végül portugál középpályásunk 13 méterről gyönyörűen tekert a hazai kapuba.

19.Álvarez harcolt ki szabadrúgást veszélyes helyről. A labda mögé a sértett állt, és 18 méterről hatalmas kapufát lőtt - a másodikat ezen a mérkőzésen.
15.

11.Feczesin fordult kapura, 17 méterről rá is lőtte, a hazaiak kapusa azonban szépen védett.
7.Oliveira passzolt Álvareznek, aki kapura tekert, a labda a kapufán csattant.
6.Haraszti és Feczesin vihették a labdát a kapusra, Hara mindenáron gólt akart lövetni Feczével, talán ha egyedül fejezi be az akciót, akkor gól született volna a támadás végén, így azonban becsúszva menteni tudott a hazaiak hátvédje.
4.A Bánkút utcai stadion lelátója csordultig megtelt, körülbelül 800-1000 néző lehet a helyszínen.
2.Oliveira passzolt a bal szélen érkező Haraszti elé, aki középre adott, de a labda mindenki feje fölött elszállt.
1.A hazaiak kezdték a meccset!
-1.Érkeznek a csapatok.
-5.Hamarosan kezdődik a kupameccs. A hazaiak tiszta zöldben, mi pedig fehér mezben lépünk pályára.
-16.

-25.Íme a mai kezdőcsapatunk: Horváth - Szolnoki, Caneira, Chakla, Fejes - Nagy, Trebotic - Oliveira, Haraszti, Álvarez - Feczesin
-33.Véget ért az előmeccs, a Vidi U14-es csapata 6-1-re nyert a Testvériség SE U14 ellen.
-40.

-45.
A mai Magyar Kupa-meccs előtt a Vidi U14-es csapata játszik edzőmeccset a Testvériség SE hasonló korú együttese ellen. 15 perccel a meccs vége előtt a mieink 6-1-re vezetnek. A félidőben 0-0 volt az állás, a vezetést pedig a hazaiak szerezték meg a 48. percben, de a mieink az 55. perctől kezdve futószalagon termelik a gólokat.
-50.
Megérkezett a csapat a Testvériség SE otthonába.
-60.Üdvözöljük szurkolóinkat Budapestről, ahol 17 órakor kezdődik a Testvériség SE - Videoton FC Magyar Kupa-meccs.,