Szilasi Szabolcs
Takács Gábor, Aradi József
Berke Balázs
90 +3.Vége a mérkőzésnek.
90 +2.Nikolics 18 méterről végezhetett el egy szabadrúgást, a jól helyezett lövést nagy bravúrral védte Sztankó.
90.Két perc lesz a hosszabbítás.
87.Az első igazán veszélyes hazai lehetőség: Pavicevic 25 méterről lőtt kapura, a labda alig ment mellé.
84.Uros Nikolics iramodott meg a labdával, végül az egyik egri védő szerelni tudta, nem alakult ki gólhelyzet.
82.Dobricot kellett a pályán ápolni az elmúlt másfél percben, emiatt állt a játék.
79.Nikolics 16 méterről tekert kapu mellé.
77.A mérkőzés utolsó cseréje, Vítor Gomes helyére Uros Nikolics állt be.
75.Kovács helyére Torghelle állt be.
73.Mitrovics ugratta ki Nikolicsot, csatárunk megcélozta a bal alsót, Sztankó óriási bravúrral védett. Nikonak nincs ma szerencséje, két kapufát is lőtt, most pedig a meccs védését mutatta be a hazaiak kapusa a lövését követően.
71.Hamarosan beáll csapatunkba Torghelle Sándor.
68.Gyurcsó hatalmas sprintet vágott le a bal szélen, majd az egyik egri védő felrúgta játékosunkat, Szilasi sporttárs érthetetlen módon ismét továbbot intett.
66.Második csapatunk a III. Kerület otthonában 2-2-es döntetlent játszott.
64.Mitrovics fejelt öt méterről kapu fölé egy szögletet követően.
63.Az imént pályára lépő Dobric szabálytalankodott, sárga lap.
61.Kettőt cserélt a hazai csapat, Albert és Palásthy le, Dobric és Horváth be.
60.GÓÓÓÓÓL!
Paraiba adott szép labdát Kovácsnak, aki közelről hálószaggató gólt lőtt. A lövés nem volt nagy erejű, inkább csak laposan a kapuba passzolta a játékszert, a hálón azonban úgy látszik egy nagyobb lyuk lehetett.

57.Mitrovics ugratta ki remek labdával Nikolicsot, aki egy egri védő szorításában a földre került a 16-oson belül, a játékvezető határozottan továbbot intett.
55.

54.GÓÓÓÓÓL!
Nikolics szép mozdulattal emelt közelről kapura, a labda a felső lécről pattant éppen Szekeres elé, aki közelről nem hibázott.

52.Pavicevic kapott sárgát egy taktikai szabálytalanságért.
51.Gyurcsó lőtt 25 méterről kapura, a labda elkerülte a hazai kaput.
48.Gyurcsó szögletére ismét Szekeres robbant be remek ütemben, ezúttal azonban célt tévesztett fiatal védőnk.
46.A szünetben egyik csapat sem cserélt.
45.Vége az első félidőnek.
44.Gyurcsó állt be Álvarez helyére.
41.Álvarezt ápolják az alapvonal mögött néhány perce, úgy néz ki, nem tudja folytatni a játékot, Gyurcsó Ádám áll be a helyére.
39.Farkas Ádám helyére Lasimant állt be.
36.Mitrovics ívelt Nikolics felé, egy egri védő azonban fejjel tisztázni tudott.
33.

31.A kezdő sípszó után még sok fehérvári drukker érkezett, körülbelül 200-an lehetnek a vendégszektorban.
29.Paraiba tört be a 16-oson belülre, az ötös sarkáról nagy erővel lőtt kapu fölé.
26.Csapatunk meggyőző fölényben játszik, a hazaiak nem sokat járnak a mi térfelünkön.
23.Kovács beadását Nikolics fejelte 8 méterről kapu fölé. Veszélyes fejes volt, a labda alig kerülte el a kaput.
22.Egy kis érdekesség:
A mérkőzés előtt, amikor a pálya állapotát tekintették meg játékosaink, Szekeres épp azt mesélte, hogy jó emlékei vannak a váci stadionról, ugyanis itt játszotta első válogatott meccsét az U14-es korosztályban. Most pedig ebben a stadionban szerezte meg első vidis bajnoki gólját.

20.Brachi ismét 24 méterről végezhetett el egy szabadrúgást, a labda ezúttal ha csak centikkel is, de elkerülte Sztankó kapuját.
19.A Puskás Akadémia FC továbbra is veretlen az NB II-ben, miután ma Kozármislenyben 1-1-es döntetlent játszott Benczés Miklós csapata. A hazaiak a 20. percben szereztek vezetést, melyet Aposztolopoulosz a 82. percben egyenlített ki.
18.

17.GÓÓÓÓÓL!
A megítélt szabadrúgást Brachi 24 méterről nagyon okosan helyezte el a hazai kapuba.
16.Rakovic kezezésért kapott sárga lapot.
13.Álvarez szép cselekkel játszotta tisztára magát, majd középre adott, Nikolics néhány méterről lőtt kapu fölé. Nagy helyzet volt!
12.

11.GÓÓÓÓL!!!
Álvarez szögletét Szekeres fejelte védhetetlenül a hazai kapuba.

10.Kovács adott szép labdát Nikolicsnak, aki 11 méterről kapura lőtt, a labda a kapufáról pattant ki.
8.Egy hazai támadás végén Farkas Ádám fejelt 8 méterről kapu mellé.
7.Álvarez kényszerítőzött Brachival, salvadori támadónk 20 méterről lőtt kapu fölé.
5.Hector távolról vette célba a hazai kaput, a lövés nem okozott gondot Sztankónak.
4.Nikolicsot rúgták fel 18 méterre a kaputól, a játékvezető sípja néma maradt. Két perccel korábban Kovács került a földre a hazai 16-oson belül, akkor is továbbot intett a spori.
2.Álvarez beadását Paraiba elől fejelték ki a hazai védők.
1.Mi kezdtük a találkozót.
-1.Érkeznek a csapatok. A "hazaiak" piros-feketében mi tiszta fehérben játszunk.
-5.Percekkel a mérkőzés kezdete előtt már körülbelül 100 fehérvári szurkoló van a vendégszektorban.
-10.A mérkőzésünket a helyszínen tekinti meg a magyar válogatott szövetségi kapitánya, Egervári Sándor is.
-25.Egy maroknyi fehérvári szurkolósereg - lehetnek körülbelül 30-an - már a vendégszektorban várja a mérkőzés kezdetét.
-35.A két csapat játékosai elkezdték a bemelegítést. Vácon jelenleg felhős idő van, a hőmérséklet körülbelül 7-8 fok lehet.
-45.Íme a mai kezdőcsapatunk:
Bozsovics - Brachi, Szekeres, Caneira, Hector - Mitrovics, Vítor Gomes - Álvarez, Kovács, Paraiba - Nikolics

Tóth Balázs a Honvéd ellen megkapta az ötödik sárgáját, ő ezért a mai mérkőzésen nem szerepel a keretben.
-55.
A játékosok, szokás szerint, alaposan szemügyre vették a pályát mely nincs a legjobb állapotban.
-60.
Csapatunk körülbelül 14:30-kor érkezett meg a váci stadionba.
-70.Üdvözöljük szurkolóinkat Vácról, ahol 16 órakor kezdődik az Eger - Vidi NB I-es bajnoki mérkőzés.
Újabb idegenbeli gólparádé

Egy hete a Honvéd otthonában arattunk nagyarányú győzelmet, ezúttal az Egri FC ellen is 4-0-ra nyertünk.

Ha csak a két csapat tabellán elfoglalt helyét nézzük, akkor bátran kijelenthettük volna a mérkőzés kezdete előtt, hogy könnyű találkozó vár csapatunkra az Eger ellen. Azonban ha figyelembe vesszük azt a tényt, hogy az egriek a Ligakupában, két mérkőzésen összesen 7 gólt szerezve, kiütötték az NB I listavezetőjét, a Győri ETO-t, akkor máris más a helyzet. Ezt egyébként a meccs előtti interjújában José Gomes is kiemelte, míg a hazaiak vezetőedzője, Mészáros Ferenc azt mondta, csak a győzelemmel lenne elégedett a Vidi ellen.

Nos, a mérkőzés számunkra remekül kezdődött, azonnal magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést, és már az első percekben több veszélyes helyzetet is kialakítottunk a hazai kapu előtt. A 10. percben Kovács adott remek labdát Nikolicsnak, aki 11 méterről a kapufát találta el, a hazai védők pedig gyorsan szögletre mentettek. Álvarez tekerte kapu elé a sarokrúgást, Szekeres érkezett menetrendszerűen, és szép mozdulattal fejelt a hazai kapuba, Sztankónak esélye sem volt védeni (0-1).

Két perccel később Álvarez szép cselek után ívelt kapu elé, ezúttal Nikolics fejelt kapura, a labda azonban mellé ment. A 16. percben Rakovic ért kézzel a labdához, a megítélt szabadrúgást Brachi nagyon okosan lőtte 24 méterről Sztankó kapujába (0-2). A 20. percben ismét Brachi végezhetett el egy szabadrúgást, hasonló távolságból, mint ahonnan a gól született, ezúttal viszont ha csak centikkel is, de célt tévesztett spanyol védőnk. Nem telt el három perc és újabb nagy Vidi-helyzetet jegyezhettünk fel, Kovács adott remek labdát Nikolicsnak, csatárunk 8 méterről fejelt alig kapu fölé. A félidő végén Álvarezt kellett lecserélni, salvadori támadónk megsérült, helyére Gyurcsó állt be.

Szünet után nem változott a játék képe, magabiztosan uraltuk a meccset. A 48. percben Gyurcsó szögletére érkezett remekül Szekeres, ezúttal azonban célt tévesztett a fejese. Az 54. percben Nikolics gyönyörű mozdulattal emelte át a labdát a kivetődő egri kapus fölött, a játékszer a felső lécről pont Szekeres elé pattant, ő pedig közelről a kapuba fejelte a játékszert (0-3). A 60. percben Paraiba szöktette Kovácsot, aki 10 méterről, laposan a kapuba gurított (0-4).

A találkozó vége felé közeledve már csak egy dolog miatt izgultunk, hogy a végig lelkesen és jól játszó Nikolics is gólt szerezhessen, azonban támadónknak ma nem volt szerencséje. Két kapufát lőtt, emellett pedig volt több ziccere is, de Sztankó ezeket nagy bravúrral védte. A 92. percben Mitrovics még egy veszélyes helyről történő szabadrúgást is átengedett Nikonak, a jól helyezett lövést viszont ismét kitornázta a bal alsó sarok elől az egriek kapusa.