90 +1.Szakályt vitte földre védője a tizenhatos előtt - a síp ismét néma maradt.
88.Farkas II ugratta ki Vujovicsot, de Goran sajnos hosszan szöktette magát
80.Nikolics helyett Vujovics áll be, megpróbáljuk vele a góllövést.
79.Kovács a tizenhatoson belül elrúgta Szakály lábát - Szabó Zsolt nem látott szabálytalanságot, pedig fault volt!
76.Vasiljevic is faultolt, övé a következő sárga.
72.A balról beívelt szabadrúgást a középen indokolatlanul árván álló Dusan Vasiljevic, 10 méterről fejelte a kapunkra, a labda Sebők kezéből perdült a hálóba. 1-1.
71.Lipták kapott sárga lapot, mert a jobb oldalon, andics helyén, felvágta Tóth Norbertet.
70.Farkas II keverte meg a védelem bal oldalát, vissza is vette a labdát, de a bal lábas lövésben nem volt elég erő.
66.Korcsmár lőtt éles szögből, Sebők - biztos ami biztos, szögletre ütötte a labdát.
65.Dr. Mezey György a középpályán igyekszik új lendületet adni a csapatnak. Lejön a meccs előtt sérüléssel bajlódó, de sokat robotoló, jól játszó Polonkai - Szakály Dénes váltja.
62.Az Andicsot letalpaló Tóth Norbert is "besárgult"
57.A tizenhatos bal sarkáról Sándor György próbálkozott lövéssel - fölé ment, nem is kicsit.
52.A Kovács Dánielt felvágó Sándor György kapott sárga lapot.
47.Rögtön abgangként Tóth Norbert lódult meg, majd miután védőink faultolták, kapu felé is csavart középről egy 25 méteres szabadrúgást - Sebők kezébe.
46.A második félidőre kettőscsere az Újpestben: Tóth Norbert és Kovács Dániel a pályán, lement Simek, valamint Rajczi. Mészöly Géza roppant elégedetlen lehet a támadójátékkal.
45.Andics, a sorfalat amortizáló, 35 méteres szabadrúgása zárta le az első félidőt. Szebb lett volna, ha gól foglalja keretbe a játékrészt.
32.Rajczi Péter sokat beszélt, a pályán ez nem érdem - sárga.
31.Farkas II szép szólóval, esernyővel "mutatkozott be". Vermes felvágta, a 28 méteres szabadrúgás Andics lőtte el, laposan - voltak ennél jobb próbálkozásai.
29.Nagy Dani meghúzódott, Farkas II Balázs áll a helyére. A nézők nagy tapssal köszönik meg Dani gólpasszát.
17.Sándor György gyönyörűen vitte be a tizenhatosra a labdát, okosan Nikolics elé passzolt, aki 14 méterről fölé lőtt. A bal kezénél Polonkai teljesed egyedül, ziccerben várta az átadást...
14.A gól után lassan magához tért az Újpest, de a vendégek egyelőre nem jelentenek közvetlen gólveszélyt Sebők kapujára. Miután az Újpest támadni kénytelen, nyílik a terület, ez a Vidi kedvenc játéka.
3.Nem úgy kezdtünk, mint Újpesten - jobban! Elek Ákos már a 3. percben Balajcza hálójába fejelte Nagy jobb oldali szögletét, Ha a Debrecen meccsen azt mondtuk, Elek Ákos a fontos gólok embere - mit mondjunk most?