18 méteres átlövése is utat talált a hazai kapuba.
86.Kirják és Kozics helyére Hibjan és Lapu álltak be.
82.A két cserejátékos villant, Makarenko passza után Szendrei lőtt 16 méterről kapura, Szmola vetődve védett.
80.Kodro és Bumba helyére Szendrei és Makarenko érkeztek.
78.Elek közeli fejesét bravúrral védte Rockov.
77.

74.Nego vezette egyedül a kapusra a labdát, válogatott játékosunk lövés helyett a passzt választotta, azonban labdája pontatlan volt.
71.GÓÓÓÓÓL!

Nego ívelt a kapu elé, a pattogó labdát nem tudta megfogni a hazai kapus, hanem Bumba elé ejtette azt ki, támadónk pedig közelről a kapuba fejelte a játékszert.
68.Nego is besárgult.
67.Opavszky kapott sárgát.
65.Szalai helyére Vankó állt be.
63.GÓÓÓÓL!

A néhány perce csereként pályára lépő Heister egy csel után tekert 13 méterről a bal sarokba.
60.Hangya helyére Heister, Sabanov helyére pedig Houri állt be.
59.GÓÓÓÓL!

Gyorsan jött a válasz, Bumba beadását Stopira fejelte 11 méterről a hazai kapuba.
56.GÓL!

Gyors hazai kontra végén Elek Bence közeli fejesével ismét a III. Kerületi TVE csapatánál van az előny.
47.Kastrati emelte át a labdát szépen a kivetődő hazai kapus fölött, a labda a kapuba tartott, de Fejes a gólvonal elől kivágta azt.
46.Folytatódik a meccs, szünetben Lednev helyére Zivzivadze állt be.
45.Vége az első félidőnek, mindkét csapat szerzett egy-egy óriási bombagólt, az állás így 1-1 a szünetben.
43.GÓÓÓÓÓL!

Egy sarokrúgást követően nem tudott felszabadítani a hazai csapat, a labda Kodro elé került, aki 14 méterről óriási gólt lőtt a léc alá.
36.Elek Bence lőtt kapura a térfelünk közepéről, Rockov védte a léc alá tartó távoli löketet.
35.

27.Szalai kapott sárgát.
25.Nego éles szögből lőtt kapura, Szmola szépen védett.
24.Az utóbbi percek eseménytelenül teltek itt a Kalap utcában.
19.

14.Barczi 19 méteres lövése kellemetlenül pattant meg a kapunk előtt, de Rockov magabiztosan hárított.
10.Körülbelül 100 fehérvári szurkoló kísérte el a Vidit Óbudára, az RBD pedig Réti Patriknak üzent, egykori futballistánk ugyanis súlyos betegséggel küzd, és a napokban fontos kórházi kezelést kap.
4.Lednev 24 méterről alig lőtt kapu mellé.
2.GÓL!

Az első hazai szögletet követően a labda Opavszky elé került, aki 18 méterről, kapásból bődületesen nagy gólt lőtt.
1.Mi kezdtük a mérkőzést.
-3.Érkeznek a csapatok, a hazaiak tiszta kékben, mi pedig fehérben lépünk pályára.
-17.

-30.
-35.A két csapat játékosai elkezdték a bemelegítést.
-45.

-50.Íme a mai kezdőcsapatunk: Rockov - Serafimov, Stopira, Sabanov - Nego, Lednev, Pinto, Hangya - Kastrati, Bumba - Kodro
-60.Üdvözlünk benneteket Óbudáról, a III. Kerületi TVE Kalap utcai stadionjából, ahol 15 órakor kezdődik csapatunk MOL Magyar Kupa-meccse.

Michael Boris:

Nem számítottunk könnyű mérkőzésre, hiszen tudtuk, hogy a hazaiaknak több rutinos játékosa van és a pálya sem lesz jó, sajnos másfél perc után meg is tudta szerezni az ellenfél a vezetést. Motiváltak voltak, nekünk pedig nem sikerült olyan gördülékenyen járatnunk a labdát, mint szerettük volna. Nem egyszerű egy harmadosztályú csapat ellen sem játszani, hiszen az, hogy legyőzzenek egy első osztályút, nagyon motiválta őket. Mérkőzés közben változtattunk, átálltunk két belső védős játékra, Houri pedig sérülése után visszatért, ez is pozitívuma a mai mérkőzésnek, valamint annak is örülünk, hogy végül öt gólt szerezve sikerült továbbjutnunk.

Aczél Zoltán:

A mérkőzés előtt is azt mondtam, hogy számunkra ez egy jutalomjáték kell, hogy legyen, hiszen az NB III-ban is már három vereségünk van, így jelenleg nagy a különbség a két csapat között. Ezzel a lehetőséggel azonban élni tudtunk, még akkor is, ha 60 perc után elestünk. Az ellenfél edzője válogatott játékosokat tudott becserélni, míg nálunk betegségek és sérülés miatt mindössze négy bevethető játékosom volt a cserék között. Így nehéz felvenni a versenyt a Fehérvárral, de a csapat megvalósította, amit kértem. A második vezetésünk után egy buta kontrából kaptunk gólt, majd szétestünk, de összességében ma büszke lehetek a csapatomra.