2023. Április 18. 13:00  -  Wéninger Ákos   -   Fotó: molfehervarfc.hu
U13-as és U12-es csapatunk is magabiztosan nyert a legutóbbi fordulóban

Nagy csatában az U14-es fiatalok is megszerezték a 3 pontot, U16-os együttesünk viszont tavasszal továbbra is nyeretlen.

U19 "B" csoport, 7. forduló (2023.04.15. 14:00)
DVSC - MOL Fehérvár FC 1-1 (1-1)

U19-es csapatunk már a 2. percben hátrányba került Debrecenben, de Polgár Patrik a 31. percben egyenlíteni tudott. A második félidő újabb gólt már nem, de egy-egy piros lapot mindkét oldalon még hozott, így tíz-tíz emberrel fejezték be az együttesek a találkozót.

U16 "B" csoport, 7. forduló (2023.04.15. 13:00)
Nyíregyháza Spartacus - MOL Fehérvár FC 4-0 (2-0)

A Nagy Lajos - Zimmermann Tamás páros által irányított U16-os együttesünk 4-0-ás vereséget szenvedett Nyíregyházán. Csapatunk kapusát, Fodor-Papp Tamást az 50. percben kiállította a játékvezető, így a második félidő nagy részét emberhátrányban játszottuk le.

U14 Alap csoport Nyugat, 20. forduló (2023.04.15. 10:00)
MOL Fehérvár FC - Tatabánya 1-0 (0-0)

A Tiber Krisztián - Gál Péter edzőpáros által irányított csapatunk Karda Marcell góljával 1-0-ra nyert a Tatabánya ellen.

U13 Észak-Nyugat csoport, 21. forduló (2023.04.15. 13:00)
MOL Fehérvár FC - VFC USE 4-0 (0-0)

A Horváth Zoltán - Tóth József edzőpáros fiatal csapata magabiztosan nyert a Veszprém ellen. Góljainkat Gáspár Gergő, Sitku Zoárd Illés, Gulyás Hunor és Csák Ciprián szerezték.

U12 Észak-Nyugat csoport, 21. forduló (2023.04.15. 13:00)
MOL Fehérvár FC - VFC USE 5-1 (0-0)

A Rehák Viktor - Csrepka Tamás páros által irányított legfiatalabb versenyző korosztályunk 5-1-re nyert a Veszprém ellen. Góljainkat Kemendi Milán (2), Szabó Patrik (2) és Bányai Áron szerezték.

U15-ös és U17-es fiú-csapataink az előző hétvégén nem léptek pályára.

Simple Liga Női NB I, 17. forduló (2023.04.15. 14:00)
Puskás Akadémia FC - MOL Fehérvár FC 5-0 (3-0)

Női csapatunk a legutóbbi fordulóban Felcsúton szenvedett 5-0-ás vereséget.

U19 Leány regionális Dél-Nyugati csoport, 16. forduló (2023.04.16. 12:00)
Kelen SC - MOL Fehérvár FC 0-2 (0-0)

U19-es leány-csapatunk Kelenföldön nyert 2-0-ra. Az első félidőben nem született gól, a második játékrészben Izinger Kinga és Bakó Alexandra Klára vette be a hazaiak kapuját.

U16 Leány regionális NP Nyugati csoport, 13. forduló (2023.04.16. 10:00)
Tatabánya - MOL Fehérvár FC 0-5 (0-2)

U16-os leány-csapatunk nagyon magabiztosan nyert Tatabányán. Góljainkat Kálmán Flóra (2), Csanádi Kata Róza, Tóth Luca Piroska és Zuggó Boglárka szerezték.

U14 Leány regionális HNP Észak-Nyugati csoport, 16. forduló (2023.04.16. 14:00)
MOL Fehérvár FC - ZTE FC 3-0 (1-0, 2-0, 0-0)

(Az U14-es leány bajnokságban ettől a szezontól kezdve nem 2x35 percet játszanak a csapatok, mint a korábbi években, hanem 3x25 percet.)

A fehérvári hölgyek Burján Boglárka (2) és Hufnágel Réka góljaival 3-0-ra legyőzte a ZTE FC-t.