2022. December 08. 08:15  -  molfehervarfc.hu   -   Fotó: molfehervarfc.hu
UP: Két győzelemmel zárta az évet U12-es csapatunk

Több korosztályunk is idei utolsó bajnoki mérkőzését játszotta le a múlt héten.

U17 Kiemelt csoport, 11. forduló
DVSC - MOL Fehérvár FC 2-0 (1-0)

U17-es csapatunk a félidő vége előtt és után kapott góllal 2-0-ra alulmaradt Debrecenben, de így is az előkelő negyedik helyen zárta a Kiemelt csoportban az őszi idényt.

U14 Alap csoport, Nyugat, 13. forduló
MOL Fehérvár FC - Credobus Mosonmagyaróvár 2-2 (2-1)

1-0-s vendég vezetés után Pirgi Roland és Domján Loránd góljaival fordítottunk, végül azonban meg kellett elégednünk az egy ponttal.

U13 Észak-Nyugat csoport, 14. forduló
VFC USE - MOL Fehérvár FC 4-1 (2-0)

2-0 után sikerült szépítenünk Tóth Huba György góljával, de a veszprémi csapat otthon tartotta a három pontot.

U13 Észak-Nyugat csoport, 13. forduló
MOL Fehérvár FC - Király SE 0-3 (0-2)

Nem sikerült a pontszerzés az év utolsó bajnokiján U13-as csapatunknak.

U12 Észak-Nyugat csoport, 14. forduló
VFC USE - MOL Fehérvár FC 2-3 (1-1)

A hazaiak vezető góljára Barta Hunor, Bányai Áron és Pilaszanovich Milán válaszolt és hiába jött a szépítés, a mieink 3-2-re megnyerték a mérkőzést.

U12 Észak-Nyugat csoport, 13. forduló
MOL Fehérvár FC - Király SE 5-0 (1-0)

Kővári Tamás duplázott, Pilaszanovich Milán, Munkácsi Milán és Gauruder Ádám egy-egy gólt szerzett, aminek eredményeként kiütéses győzelemmel fejezte be az évet U12-es együttesünk.

U19-es, U16-os, U15-ös, valamint leány U19-es és U16-os csapatunk az elmúlt héten nem lépett pályára.