2021. Október 31. 13:35  -  Wéninger Ákos   -   Fotó: molfehervarfc.hu
Vidi II - 1-1-es döntetlen a Nagykanizsa ellen

Az első félidőben Hodzic találatával 1-0-ra vezettünk, a második játékrész elején egyenlíteni tudott a Nagykanizsa és végül 1 ponttal távozott Székesfehérvárról.

NB III Nyugati csoport, 2021-2022, Őszi szezon, 15. fordulóMeccs center
1-1
(1-0)
Hodzic 41
MOL Fehérvár FC II:
Dala -- Tóth, Tóth Bence (Dékei 72), Babos Bence, Horváth, Berekali, Hodzic (Tóth Tamás Vid 57), Kovács (Singh 57), Fodor, Papp, Elek
Pál 54
FC Nagykanizsa:
Horváth -- Bohata (Balogh 86), Pál, Kószás, Kovalovszki, Ekker (Kobra 75), Lőrincz, Vlasics, Horváth (Tóth 75), Nikic (Talabér 75), Major
2021.10.31. SzékesfehérvárMOL Aréna Sóstó edzőpályaJátékvezetők: Hartung Vilmos ifjúKovács Brankó KrisztiánBencze András

NB III-as csapatunk úgy várta a Nagykanizsa elleni bajnokit, hogy 7 forduló óta veretlen a bajnokságban, legutóbb a listavezető BVSC otthonában játszott 1-1-es döntetlent. Az NB I-es keretből ezúttal Dala Martin és Armin Hodzic játékára számíthatott Szalai Tamás vezetőedző.

Az első játékrészben kiegyenlített játék zajlott a pályán, sokáig egyik kapu előtt sem adódott gólszerzési lehetőség. A 28. percben Bohata lőtt 8 méterről, éles szögből kapura, Dala bravúrral védte a rövid sarok irányába tartó lövést. A 36. percben Lőrincz távoli lövését védte kapusunk magabiztosan. Egy perccel később Horváth Barnabás 25 méterről végzett el egy szabadrúgást, a labda a szétugró sorfal között utat talált a kapu irányába és csak centikkel kerülte el azt. A 42. percben Tóth Bence szélről érkező beadását fejelte Armin Hodzic közelről a vendégek kapujába (1-0).

A második félidő elején gyorsan sikerült egyenlítenie a Nagykanizsának, Pál Dávid éles szögből leadott lövése jutott a kapunkba (1-1). Néhány perccel később nagy tűzijáték alakult ki a kapunk előtt, előbb Ekker lőtt egy beadást a kapufára, majd a kipattanót is kapura lőtték a vendégek, a labda elakadt a blokkban, de a kapunk még nem szabadult fel, Kószás is próbálkozhatott közelről, ezúttal Dala védett. A 62. percben Armaan Singh lőtt 20 méterről alig a nagykanizsai kapu mellé. A 70. minutumban Ekker lövését Dala, három perccel később pedig Berekali löketét Horváth védte és mivel a maradék időben már egyik csapat sem alakított ki gólhelyzetet, így maradt az igazságosnak mondható 1-1-es döntetlen.

NB III-as együttesünk jövő héten a Komárom csapatát látja vendégül.