2021. Október 29. 22:30  -  Wéninger Ákos   -   Fotó: molfehervarfc.hu
Kenan Kodro: "A legfontosabb a három pont megszerzése volt"

Győztes gólt szerző támadónk értékelte a Paks elleni 2-1-es sikerünket.

"Az első 25-30 percben nagyon jól futballoztunk, ha kicsit szerencsésebbek vagyunk, akár nagyobb előnnyel mehettünk volna a szünetre. A második félidőben aztán a Paks megmutatta, hogy mennyire jó csapat, főleg amikor két rendkívül jó fizikumú csatárral játszottak. Természetesen számunkra a legfontosabb a három pont megszerzése volt, személy szerint pedig annak is nagyon örülök, hogy ismét eredményes tudtam lenni. Négy találatnál járok a bajnokságban, tudom, hogy ez a szám lehetne több is a helyzeteim alapján, de nem vagyok elégedetlen, bízom abban, hogy a jövőben újabb gólokkal tudok hozzájárulni a csapat sikeréhez" - nyilatkozta honlapunknak Kenan Kodro.