Ajánld ismerősödnek!
Az ajánlást sikeresen elküldtük!
Nagy László a magyar válogatott és az MKB Veszprém kézilabdázója is a helyszínen tekintette meg a csütörtöki mérkőzést.

"Nagyon jó hangulat volt a mérkőzésen, a Vidi végig arra törekedett, hogy győzzön. Hiába támadtak azonban az egész meccsen, nem sikerült megfordítani az eredményt. Viszonylag korán jött a genki gól, de sajnos ez benne van a pakliban, ilyen a sport. A közönséget abszolút kiszolgálta a fehérvári együttes, sajnálom, hogy hazai pályán nem sikerült kiharcolniuk a továbbjutást. Ettől függetlenül úgy érzem, van még sansz az utolsó körben is a legjobb 32 közé kerülni" - nyilatkozta a vidi.hu-nak Nagy László válogatott kézilabdázó.
Az idén 20 éves RBD újabb nagy dobásra készül
2012. November 23.
2012-ben még egyszer utoljára, látványos élőképpel készülnek az ultrák az Újpest elleni hazai bajnokira.
"A sorozat egyik legjobb mérkőzését játszottuk"
KOVÁCS ISTVÁN: @ 2012. November 23.
Középpályásunk szerint megmutattuk, hogy hátrányban is tudunk jól játszani és ígéri, amíg matematikai esélyünk van, harcolunk a továbbjutásért.
"Megérdemeltük volna a győzelmet"
VIDEOTON FC - KRC GENK 0-1 (0-1) @ 2012. November 22.
Vezetőedzőnk, Paulo Sousa és a vendégek mestere, Mario Been értékelte a látottakat.
Csak a gól hiányzott a játékunkból
EURÓPA LIGA @ 2012. November 22.
Jobbak voltunk ellenfelünknél, de nem tudtunk a kapuba találni, a Genk viszont kihasználta szinte egyetlen lehetőségét és elvitte a három pontot Székesfehérvárról.
"Nem lesz hideg a mérkőzés idején"
GAÁL NOÉMI: @ 2012. November 22.
A Vidi - Genk Európa Liga-mérkőzés alatt a napközben tapasztaltakhoz hasonló, mérsékelten hűvös idő várja a szurkolókat.
"Reméljük, hogy sikerül kiszurkolni a Vidi továbbjutását"
NAGY LÁSZLÓ: @ 2012. November 21.
A csütörtök esti Genk elleni sorsdöntő mérkőzésünket az MKB Veszprém kézilabdázói is a helyszínen tekintik meg.



















